Els Kleverlaan schreef op zondag 6 juli 2008, 9:09:
> Esther schreef op zondag 6 juli 2008, 8:42:
>
>> Esther schreef op zaterdag 5 juli 2008, 23:31:

> Als je ze voor me wilt scannen graag. Maar nou heb je mooi
> niets aan mijn foto's. Mocht ik nog eens "echte" Moerasandijvie
> tegenkomen, zal ik aan je denken. (Moet je wel controleren of
> ik het dan goed heb, hé.)
Misschien heb je hier wat aan?
http://www.kuleuven-kortrijk.be/facult/wet/biologie/pb/kulakbiocampus/images/lage%20planten/Pulicaria%20dysenterica%20-%20Heelblaadjes/Enne ik heb wel wat aan je foto s hoor, ik zet ze bij geel bloeiende planten die verward (kunnen) worden.
Ik vind het op zich jammer dat het geen moerasandijvie is, die heb ik zelf nog nooit gezien. Voor jou is het wel prettig.
Als je een flora aanschaft is de oecologische flora heel erg uitgebreid, wel duur maar het zijn 5 grote dikke delen met enorm veel informatie. Jammer dat je niet om de hoek woont dan kon je hem eens inkijken. De Heukels is het standaardwerk, maar ik vind het soms nog lastig om mee te werken. Daar staan echt sleutels in.
Er zijn echt een hoop flora's in omloop waar je niet veel aan hebt, ik heb er hier ook wel wat.
Een vrij goedkope flora waar je wel veel aan kunt hebben is Bloemengids wilde bloemen van noord en west Europa van Fitter, Fitter en Blamey kost 14,95 is een uitgave van natuurmonumenten ISBN 90 70099 40 3