Karen Drost schreef op dinsdag, 14 juni 2005, 15:51:
> Dan zijn jullie volgens mij in goede handen. Overigens; als je
> het even echt niet meer ziet zitten kun je hem natuurlijk
> bellen. Hij is degene die je hiermee moet helpen.
Ik heb ook echt heel veel vertrouwen in hem hoor en we zetten dit door maar vooral het lezen van anderen dat deze moeilijke fase ook echt een fase is helpt mij om de moed niet te verliezen.Ik zit nu op mijn werk voor 24 uur lang en zit in de wachtperiodes overal info te zoeken en juist dan kom ik met allerlei vragen en ideen het is dus erg fijn dat jij hier weer antwoordt op geeft, het is of langzaam maar zeker allerlei puzzelstukjes op zijn plaats vallen maar het zijn er zoveel
> Tsja, dan is ze dus na het afnemen van de ijzers niet echt
> optimaal bekapt. Maar goed, gedane zaken nemen geen keer. Hoe
> was ze er aan toe toen ze bij jullie kwam? Liep ze toen
> probleemloos?
Toen liep ze wel kort maar wel beter als nu.Het rare vind ik dus dat ze nu dus achter heel erg kreupel lijkt en daar zaten geen ijzers onder.Ook zet ze dus links achter dus helemaal buiten het spoor en linksachter heel kort en daardoor loopt ze nu helemaal in een bocht (met haar achterhand)naar links als het ware.
> Hoefschoenen zijn heel bruikbaar in de overgangsfase als het
> paard erg veel pijn heeft. Als hij zonder hoefschoenen niet wil
> lopen maar met hoefschoenen wel, dan gebruik je ze. Maar alleen
> op wandeling; geen 24 uur per dag.
Op zich wil ze nog wel lopen in het begin van de wandeling erg moeizaam maar na een uur gaat ze uit haar zelf stukjes achtermee op het fietspad lopen(is vlak asfalt)