InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
1 berichten
Pagina 1 van 1
Je leest nu alle berichten van "Wim Huisman"
Volg datum > Datum: vrijdag 2 maart 2007, 17:342-3-07 17:34 Nr:79024
Volg auteur > Van: Wim Huisman Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: "zwembad" en zandpad Structuur
Wim Huisman
Nederland

Jarig op 24-5

1 bericht
sinds 17-2-2007
Hallo allemaal,

Mijn naam is Wim Huisman en dit is mijn eerste berichtje/vraag op dit forum en ik weet niet of het gebruikelijk is dat je jezelf uitgebreid introduceert. Dat wou ik in ieder geval maar niet doen.
Heel kort dan: Mijn Quarter en Welshje lopen 24/7 buiten op blote voeten. De Quarter is van en voor mij en het Welshje is van mij en voor mijn dochters.

Ik heb al allerlei vragen en antwoorden gelezen, maar het lukt mij niet zo goed om informatie te vinden die antwoord geeft op mijn vragen. Ik wil het weiland paardvriendelijker maken en zit dus te denken aan een inrichting die lijkt op wat Frans en Ilona hebben. Met een zwembad, een heuvel/berg en een zandpad van geel zand afgewisseld met bijv. kiezels. (Ik heb al wel het PaardNatuurlijk boek.)

Mijn eerste vraag gaat over het zwembad als drinkwatervoorziening:
Hoe diep dien je dit uit te graven t.o.v. het huidige grondwaterniveau, zodat er 's zomers ook nog water in staat?
Is deze vraag te beantwoorden of is dit erg verschillend en gebiedsafhankelijk?
En wie weet of paarden hierin gaan mesten/poepen.

Mijn tweede vraag gaat over het zandpad van geel zand, dat uit het zwembad komt: Hoe zorg je ervoor dat dit zand niet door je hele weiland verspreid raakt.

Alvast bedankt voor de reacties.
Je leest nu alle berichten van "Wim Huisman"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
1 berichten
Pagina 1 van 1
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact