InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
1 berichten
Pagina 1 van 1
Je leest nu onderwerp "Glucosamine en kraakbeenvorming."
Volg datum > Datum: vrijdag 6 oktober 2006, 13:096-10-06 13:09 Nr:62374
Volg auteur > Van: Els Kleverlaan Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Glucosamine en kraakbeenvorming. Structuur

Els Kleverlaan
Heerhugowaard
Nederland

Jarig op 23-2

2224 berichten
sinds 17-10-2005
Gisteren gaf de veearts mij het advies onze anatolische herder, die wat problemen met zijn heupen krijgt, een glucosamine preparaat te gaan geven.
Net even aan het googelen geslagen wat glucosamine nou eigenlijk doet en of ik voor mijn hond niet gewoon iets van voedsel kon vinden waar veel gucosamine inzit (schaaldieren en sommige planten, zal voor hem dus wel een poedertje worden).
Wat ik begrijp van de verschillende bezochte sites is dat glucosamine voornamelijk in het kraakbeen zit en dat kraakbeen dat ook nodig heeft om te ontwikkelen. Moest ik meteen weer aan paardenhoeven denken. Zou het misschien verstandig zijn om paarden die van de ijzers afkomen en weinig kraakbeen (was dat digital cushion?) in de hoef hebben ontwikkeld ook glucosamine te geven? Of is dat een zo andere vorm van kraakbeen dat dat geen enkele zin heeft.
Na alle problemen van Froukje afgelopen zomer met de droogte, waarschijnlijk toch met als oorzaak een slecht ontwikkeld digital cushion, leek met dat niet zo'n slecht idee.

Groetjes, Els.
Je leest nu onderwerp "Glucosamine en kraakbeenvorming."
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
1 berichten
Pagina 1 van 1
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact