InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
2 berichten
Pagina 1 van 1
Je leest nu alle berichten van "PvM"
Volg datum > Datum: zaterdag 29 november 2014, 19:4029-11-14 19:40 Nr:269288
Volg auteur > Van: PvM Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: 4 jarig paard wisselt slecht, maakt proppen, wat bijvoeren? Structuur
PvM
Nederland

Jarig op 9-7

2 berichten
sinds 4-3-2014

Ik heb onlangs een 4 jarig kwpn paard gekocht. Hij is nogal slank en hij maakt proppen van gras en hooiven spuugt het uit. Overal liggen de proppen, echt veel. Ik heb er al een tandarts bij gehad, zij zei dat hij heel slecht aan het wisselen is. Het is een rommeltje in zijn mond waardoor hij niet goed kan kauwen.
Nu wil ik hem gaan bijvoeren omdat hij echt te mager is en op onbeperkt hooi en stripbegrazing niet dikker wordt. Ik ben ook bang dat hij zichzelf niet goed warm kan gaan houden op deze manier maar ik wil liever geen deken gaan gebruiken. Hij is niet geschoren en staat hier 24/7 buiten met schuilstal.

Wat kan ik hem het beste gaan bijvoeren zonder zijn darmflora te verzieken? Hij krijgt al Formula4Feet. Ik wil ook graag een keer beginnen met hem zadelmak te makem dus hij heeft echt energie nodig.
Volg datum > Datum: zondag 30 november 2014, 17:2330-11-14 17:23 Nr:269311
Volg auteur > Van: PvM Opwaarderen Re:269310
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: 4 jarig paard wisselt slecht, maakt proppen, wat bijvoeren? Structuur
PvM
Nederland

Jarig op 9-7

2 berichten
sinds 4-3-2014

Dank voor de reacties. Ik ga morgen luzerne en seniores priores halen en hem daarmee bijvoeren.
De tandarts kon niet veel doen. Geen doppen die eraf konden en de tanden die al door hadden moeten zijn moeten we op wachten. Ze dacht aan een onderontwikkeld gebit door chronisch gebrek aan voedingsstoffen. Ze wil hem over een maand of 2 weer zien.
Je leest nu alle berichten van "PvM"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
2 berichten
Pagina 1 van 1
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact