InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
5 berichten
Pagina 1½ van 1
Je leest nu onderwerp "schrikkerige pony"
Volg datum > Datum: dinsdag 24 mei 2005, 17:1124-5-05 17:11 Nr:26500
Volg auteur > Van: spinnetje Opwaarderen Re:26431
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: schrikkerige pony Structuur
spinnetje
Nederland


73 berichten
sinds 13-12-2004
lisa bolman schreef op zondag, 22 mei 2005, 12:11:

> Hallo paardenvrienden,
>
> Ik heb sinds twee jaar een eigen pony, Apollo , waar ik bijna

> Wie kan mij hier duidelijkheid over geven?
> Ik zou het leuk vinden als je hier op wilt reageren
>
> Groetjes en hoefjes van Lisa en Apollo

Hoi Lisa

Het is een beetje moeilijk om met deze info tips te geven over je begeleidings wijze.
Maar wat ik wel weet is dat ieder paard verschillend is, een eigen karakter heeft en een andere benaderingswijze nodig heeft. Jouw paardje zal waarschijnlijk nooit een echte knuffelaar worden, omdat dit niet in zijn aard ligt. Je kunt wel met de juiste begeleiding ervoor zorgen dat hij minder schrikkerig wordt en jou meer gaat vertrouwen.

Ook heb ik geleerd dat je eerst medische dingen moet uitsluiten. Misschien is hij de volgende dag wel bijterig, omdat hij ergens pijn heeft. Wie zal het zeggen?

Wat wel echt goed is voor je relatie met je paard is om iets aan nh te gaan doen. Er zijn verschillende stromingen en methoden. Wat ik zelf wel vind is dat nh is niet alleen maar een methode die je volgt, maar ook een ander soort denkwijze en daaruit komend andere handelswijze.
Ikzelf doe aan parelli, maar heb ook boeken van Klaus Hempfling gelezen en ben op het moment met Mark Rashid bezig. Heel leerzaam en het leert je anders te kijken naar je paard (en andere paarden) en hem anders te benaderen.

Nou ik hoop dat je iets hebt aan mijn antwoord!!
Je leest nu onderwerp "schrikkerige pony"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
5 berichten
Pagina 1½ van 1
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact