InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
590 berichten
Pagina 21½ van 40
Je leest nu alle berichten van "MarshaBart"
Volg datum > Datum: donderdag 5 mei 2011, 9:385-5-11 09:38 Nr:229394
Volg auteur > Van: MarshaBart Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Bart (licht) kreupel :( Structuur

MarshaBart
Barsingerhorn
Nederland

Jarig op 10-9

590 berichten
sinds 5-9-2010
Ik heb even getwijfeld of ik het hier zou plaatsen, maar doe het dus toch. Wie weet kunnen jullie me helpen.

Afgelopen zondag ging ik lekker een blokkie om met Bart. Opeens, viel Bart op zijn knieen. Dat doet hij zo eens per jaar, niet opletten, struikelen en boem. Dit gebeurde op vlak asfalt. Zijn knieen zijn niet open. Alleen op zijn rechter voorknie is zijn vacht een stukje korter geworden. Ik heb het ritje lekker afgemaakt. Niks aan de hand.

Dinsdag ben ik in de bak gaan rijden. In het begin heel licht onregelmatig, ik kan het bijna geen kreupelheid noemen. Na een paar minuutjes was het over en heb ik heerlijk gereden.

Gisteren, woensdag dus, weer een blokkie om. Weer dezelfde onregelmatigheid in het begin. Later kon ik zelfs zonder onregelmatigheid op het harde draven.

Zijn been is niet dik en niet warm.

Hebben jullie een idee van wat er in zijn been gebeurd kan zijn?

Ik denk zelf dat een kneuzing in zijn knie het meest waarschijnlijk is. Dat uit zich in een soort stijvigheid? Hierom wil ik hem vanaf nu een week niet zwaar belasten. Gewoon lekker stappen. Mocht het dan niet over zijn, wil ik toch naar de DA.

In mijn achterhoofd speelt het idee van een peesblessure. Ik kan het me haast niet voorstellen. Maar ik kan er maar beter rekening mee houden in mijn hoofd.

Ik ben benieuwd wat jullie ideeen hierover zijn. Ook tips zijn welkom! :-)

Liefs Marsha
Volg datum > Datum: donderdag 5 mei 2011, 18:415-5-11 18:41 Nr:229416
Volg auteur > Van: MarshaBart Opwaarderen Re:229399
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Bart (licht) kreupel :( Structuur

MarshaBart
Barsingerhorn
Nederland

Jarig op 10-9

590 berichten
sinds 5-9-2010
Bedankt voor jullie reacties.
Naar aanleiding van wat jullie schreven, heb ik het volgende bedacht:

Ik geef hem een week helemaal vrij. Gewoon lekker doen waar hij zin in heeft.
Verder ben ik op zoek gegaan naar Traumeel. Ik vond de tabletjes echt erg duur. Dus ik doe Arnica tabletjes en Traumeelgel.

Denken jullie dat ik erg vroeg ben als ik volgende week donderdag ga kijken of hij beter loopt? Of is dat wel de tijd die er een beetje voor staat? Als ik naar mezelf kijk, denk ik dat 1,5 week na de val niet te snel is.

Liefs Marsha
Volg datum > Datum: donderdag 5 mei 2011, 18:525-5-11 18:52 Nr:229418
Volg auteur > Van: MarshaBart Opwaarderen Re:229417
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Bart (licht) kreupel :( Structuur

MarshaBart
Barsingerhorn
Nederland

Jarig op 10-9

590 berichten
sinds 5-9-2010
joop schreef op donderdag 5 mei 2011, 18:50:

> lijkt me ook niet, gewoon proberen, dan weet je het.

Spannend! ;-)

Liefs Marsha
Je leest nu alle berichten van "MarshaBart"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
590 berichten
Pagina 21½ van 40
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact