InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
180 berichten
Pagina 12 van 12
Je leest nu onderwerp "Waarom"
Volg datum > Datum: dinsdag 8 februari 2011, 5:538-2-11 05:53 Nr:224231
Volg auteur > Van: sierd Opwaarderen Re:224230
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom Structuur
sierd
nederland


77 berichten
sinds 8-2-2010

Tineke Nolet Verde,

Ik zal het kort houden.

1] Ik rij zelf niet meer in de sport het zijn mijn kinderen, Verbieden te rijden met bit uitsluiten van hun springsport dressuur ?
onmogelijk. Ook hier moeten ze leren een eigen keus te maken.

2] Open stal houding heb ik, Alleen bij regen en wind in deze winter gaan ze naar binnen.

3] Op dit moment staan 3 paarden bij mij met een probleem, deze bemiddelen met een kaartje mogen alleen
bitloos gereden worden. Is onmogelijk dan kan ik beter hiermee morgen stoppen. 2 paarden gaan eind maart
weg naar een nieuwe eigenaar en vind op deze korte periode, toch niet slecht gedaan heb.

4] Zelf bitloos rijden is mijn keus en heb hier beslist geen lessen nodig, mijn rij opleiding zit best goed in elkaar.

5] Dat ik filmpjes zet op you tube over mijn kinderen zeker de jongste waar ze rijd welke plaats enz. en dat ik
bij elke wedstrijd erbij ben vind ik normaal, mijn vrienden en familie is verspreid door heel europa en kunnen op deze
wijze mee kijken. Vinden dit leuk en vragen ook hierom.

6] Dat iemand op dit forum plezierig vindt om deze hier te plaatsen. Zelf zou ik deze hier niet geplaats hebben.
en deze persoon krijgt het dan ook voor de tweede keer voor elkaar om kretiek uit te lokken, moet dan maar ieder zijn plezier

7] Ik moet mij op dit forum stiller gedragen een andere keus is er niet.

mvg sierd
Volg datum > Datum: dinsdag 8 februari 2011, 6:478-2-11 06:47 Nr:224232
Volg auteur > Van: Marianne Gomes Opwaarderen Re:224231
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom Structuur
Marianne Gomes
Shangri La


601 berichten
sinds 4-10-2010

Sierd,

Het spijt me heel erg dat jij je konstant aangevallen voelt op dit forum, want dat is een emotie die je toch zelf moet verwerken.

Ik kan zelf niet paardrijden dus die hele heutelemeteut van hoofd omhoog of omlaag gaat totaal langs me heen.

Wat niet langs me heen gaat is het feit dat jij tegen de huidige manier van paardrijden bent, maar je kinderen sta je het toe want ze moeten zelf die keuze maken...????

Natuurlijk ga je in de defensie als je denkt dat je kinderen aangevallen worden dat is normaal, maar je kinderen worden niet aangevallen, het is de leiding -dus jij- die de vragen gesteld wordt.

Als je veranderingen aan wilt brengen in de wereld dan begin je bij jezelf en bij je nest, dan kunnen je jongelingen uitvliegen en het goede voorbeeld geven.

Niet - de kinderen doen maar wat de maneges voorschrijven en wat normaal de norm is - het is goed want Papa schrijft tenslotte klaag brieven ...!

Dat jou filmpje dat je niet geplaatst wilde zien toch hier terecht is gekomen komt alleen maar voor uit het feit dat er iets niet strookt in je hele verhaal.

Ik ben ervan overtuigd dat je zelf een goede ruiter bent en je hart voor het paardenwelzijn op de juiste plaats zit, geef jezelf wat tijd om de aanpassingen te begrijpen en uit te proberen.

Ga naar Pien, eerst alleen en dan met je kinderen, als de kinderen het alternatief niet weten en alleen in de manege wereld met alles erop en eraan rondlopen, hoe kunnen ze dan 'die keuze' zelf maken?

Papa begrijpt nog niet helemaal goed wat dat Paard Natuurlijk inhoudt, dus kan het ook niet overbrengen.
Schrijf je in voor een bekapcursus bij Pien, dan ben je een hele dag onder die 'mafketels' die het beste willen voor hun paard.
Ga met Pien het bos in, doe mee aan een van haar buitenritten die ze organiseerd.

Laat aan jezelf zien dat een goede ervaren ruiter in 1 seconde van bit naar bitloos kan - en dan heb je de goede basis om in de tradi wereld te vertellen dat je daardoor zelfs nog een betere ruiter bent geworden.

Doe, zie, voel en geniet Sierd ... !

Groetjes Marianne
Volg datum > Datum: dinsdag 8 februari 2011, 7:288-2-11 07:28 Nr:224233
Volg auteur > Van: Piet Opwaarderen Re:224228
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom Structuur

Piet
Homepage
Terneuzen home, Koewacht werk
Nederland

Jarig op 8-7

11530 berichten
sinds 11-12-2003
Way to go Rita!!! Grinn!
Piet

Clicker training is a wonderful tool for teaching
people to focus on the positive and have an
attitude of gratitude for every effort your horse
makes.
Volg datum > Datum: dinsdag 8 februari 2011, 10:318-2-11 10:31 Nr:224241
Volg auteur > Van: Martina Opwaarderen Re:224232
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom Structuur

Martina
Hocheifel
Duitsland

Jarig op 16-11

2894 berichten
sinds 30-7-2007
> Wat niet langs me heen gaat is het feit dat jij tegen de huidige manier
> van paardrijden bent, maar je kinderen sta je het toe want ze moeten zelf
> die keuze maken...????
Dat begrijp ik dus ook niet. Verbeter de wereld; begin bij jezelf en de jouwen! Bitten zijn fout, behalve als daardoor de hobby van kindlief in gevaar komt... Het dierenleed is dan even niet meer zo belangrijk... Er is altijd wel een excuus te vinden.
>
> Niet - de kinderen doen maar wat de maneges voorschrijven en wat normaal
> de norm is - het is goed want Papa schrijft tenslotte klaag brieven ...!
>
> Dat jou filmpje dat je niet geplaatst wilde zien toch hier terecht is
> gekomen komt alleen maar voor uit het feit dat er iets niet strookt in je
> hele verhaal.
Jep, heb daar maar 1 woord voor eigenlijk...
Volg datum > Datum: dinsdag 8 februari 2011, 11:488-2-11 11:48 Nr:224251
Volg auteur > Van: Marianne Gomes Opwaarderen Re:224224
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom Structuur
Marianne Gomes
Shangri La


601 berichten
sinds 4-10-2010
sierd schreef op maandag 7 februari 2011, 22:29:

> Begin heel langzaam te begrijpen dat het
> overbrengen van bitloos rijden zo moeilijk is en manege's zo vol zitten
> dat op het moment wacht tijden ingesteld zijn.

> Mensen die op een manege bitloos rijden
> zijn toch van een ander soort veel vrijer van menings opvatting en
> gespekt zijn met een zeer goed rij technish vermogen en beslist niet van een ander
> video's op dit forum zetten om hun kritiek te kunnen uiten.

> Dit zijn de mensen waar ik het van moet hebben.

> Op dit forum word ik echt moedeloos kritiek is het hoofdmotto
> ik hoop dat jullie hier verder mee komen

>Daad kracht mag zijn doch ik zie het niet jammer.

> Neem me niet kwalijk ik zit op een verkeerd forum en ben al door
> veel mensen gewaarschuwd dit niet te doen, ben het zodoende ook zelf schuld

Net terug van flink wat poepscheppen - jammer voor Sierd - want zoals ik al gezegd heb dat zet je aan het denken ....

En weet je wat Sierd ................

Ik vindt bovenstaand schrijven eigenlijk wel beledigend, plus het feit dat je in een eerdere post er over klaagde dat je geen tijd hebt om je constant te verdedigen, je had wel wat beters te doen ...!

Beledigend is dat je naar een Forum komt dat totaal en uitsluitend in het belang van het paard denkt en leeft en aktie neemt en ons dan aanvalt dat we een Paard Natuurlijke mening hebben, dat we jou er unaniem op wijzen dat er iets niet klopt in je denk en handelswijze.

Het is normaal dat er op dit Forum over jouw denkwijze en aktie vragen gesteld worden.

Die vragen zie jij direkt als kritiek en begint weer te miauwen.

Denk je dat het ons geen tijd kost om je posts te lezen je filmpjes te bekijken en erop te reageren ....??????????????

Ja je zit zeerzeker op het verkeerde Forum als je met dit soort gedachtes rondloopt. Ik denk dat met deze instelling geen enkel Forum goed is voor je.

Plus het feit dat ik wel geconstateerd heb dat je in geen enkele andere draad iets te zinnigs te zeggen hebt of een contributie bijdraagt.

Dus van 'op dit Forum zitten' is geen sprake, je zit in een draad 'Waarom' en dat vraag ik me nu dus ook af

WAAROM ?

Je hebt zelf een aantal paarden 'GERED' en je bent daar heel trots op, er zijn een aantal Forum leden die daar al jaren en jaren 24/7 mee bezig zijn. Nogal logisch dat die reageren op de manier waarop ze dat gedaan hebben.

Sorry Sierd, maar er is toch ergens iets niet in de haak. Wat is dit een weddenschap om het Paard Natuurlijk Forum in de maling te nemen?

Volgens mij kun je beter met al die mensen die je gewaarschuwd hebben over dit Forum een lekkere boom opzetten over hoe slecht we allemaal wel niet zijn.

Wij gaan in de tussen tijd door met 100% het leven van onze paarden op Natuurlijke wijze aangenaam te maken en daar zelf 200% van te genieten.

Dat jij denkt dat wij nergens verder mee komen nou dan geeft alleen maar weer aan dat je het site niet gelezen hebt, of er totaal niets van snapt.

Wij hebben allemaal oprecht geprobeerd om je te helpen.

Jij bent degene die verliest.

mvg Marianne
Volg datum > Datum: dinsdag 8 februari 2011, 12:138-2-11 12:13 Nr:224254
Volg auteur > Van: Myriam Opwaarderen Re:224251
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom Structuur

Myriam
Maastricht
Nederland


2237 berichten
sinds 8-11-2004
Marianne Gomes schreef op dinsdag 8 februari 2011, 11:48:

> sierd schreef op maandag 7 februari 2011, 22:29:
>
>> Begin heel langzaam te begrijpen dat het
>> overbrengen van bitloos rijden zo moeilijk is en manege's zo vol zitten
>> dat op het moment wacht tijden ingesteld zijn.
>

Sierd, een boek kan je soms ook op weg helpen...om je eigen cirkel van invloed te vergroten - op het moment dat je merkt dat ánder gedrag (dan klagen en zagen ;-) ) geen zoden aan de dijk zet.... ook in Brunssum niet... daar zijn geen dijken ....

Steven Covey... De 7 en zoiets...weet niet meer precies hoe... je kunt het zelf vast wel vinden als je dat wil.
:)

Het gaat NIET over paarden :)))

Groetjes.
Wat een zoektocht hé...maak er een vind - tocht van...
De blauwe lucht de zon en een ritje bitloos --- en mijn geluk kan niet meer stuk. ;-) en IK alleen weet wat dat betekent .
Volg datum > Datum: dinsdag 8 februari 2011, 12:188-2-11 12:18 Nr:224255
Volg auteur > Van: Myriam Opwaarderen Re:224254
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom Structuur

Myriam
Maastricht
Nederland


2237 berichten
sinds 8-11-2004
oh ja je mag zelfs - behalve de ritten die je gaat maken bij Pien , ook bij mij komen....
tenminste ...hangt een beetje van je gewicht af...
Ik heb een ijslander die de rust van een brave muilezel heeft... :))
Alleen....ik rijd volkomen "gespreksloos" ...
Het wordt dan genieten in stilte.... :-D

Myriam
Volg datum > Datum: dinsdag 8 februari 2011, 12:378-2-11 12:37 Nr:224256
Volg auteur > Van: sierd Opwaarderen Re:224255
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom Structuur
sierd
nederland


77 berichten
sinds 8-2-2010
marianne gomes

Sorry Sierd, maar er is toch ergens iets niet in de haak. Wat is dit een weddenschap om het Paard Natuurlijk Forum in de maling te nemen?

Dit vindt erg flauw. hierop heb ik geen zinnig antwoord. Laat ieder zijn weg gaan.
dit lijkt mij het enige goede antwoord.
sierd
Volg datum > Datum: dinsdag 8 februari 2011, 13:558-2-11 13:55 Nr:224263
Volg auteur > Van: Tineke Nolet-Verdel Opwaarderen Re:224231
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom Structuur

Tineke Nolet-Verdel
Nederland

Jarig op 24-6

1606 berichten
sinds 15-2-2005
sierd schreef op dinsdag 8 februari 2011, 5:53:
>
Ik moet mij op dit forum stiller gedragen een andere keus is er niet.
>

Eerst verdiepen waar Paardnatuurlijk voor staat, lees de site!
Sta je achter de opvattingen van PaardNatuurlijk, kom dan terug, stel je vragen en je krijgt serieus antwoord.
Volg datum > Datum: dinsdag 8 februari 2011, 14:248-2-11 14:24 Nr:224265
Volg auteur > Van: Marianne Gomes Opwaarderen Re:224256
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom Structuur
Marianne Gomes
Shangri La


601 berichten
sinds 4-10-2010
sierd schreef op dinsdag 8 februari 2011, 12:37:

> marianne gomes
>
> Sorry Sierd, maar er is toch ergens iets niet in de haak. Wat is dit een
> weddenschap om het Paard Natuurlijk Forum in de maling te nemen?
>
> Dit vindt erg flauw. hierop heb ik geen zinnig antwoord. Laat ieder zijn
> weg gaan.
> dit lijkt mij het enige goede antwoord.
> sierd

Werkelijk Sierd? Wij zitten met zijn allen vrijwillig op deze weg, als jij ervan af wilt ook goed.
Maar je begrijpt nu misschien wat voor effect je op dit moment hebt op de mensen die je echt wilden helpen.

Steven Covey - The 7 habits of highly effective people - scheelt je weer een zoektocht.

Veel lees plezier. Marianne
Volg datum > Datum: dinsdag 8 februari 2011, 19:598-2-11 19:59 Nr:224287
Volg auteur > Van: Nils Vellinga Opwaarderen Re:224255
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom Structuur

Nils Vellinga
Kinrooi
Belgie

Jarig op 22-5

6064 berichten
sinds 16-3-2006
Myriam schreef op dinsdag 8 februari 2011, 12:18:

> oh ja je mag zelfs - behalve de ritten die je gaat maken bij Pien , ook
> bij mij komen....
> tenminste ...hangt een beetje van je gewicht af...
> Ik heb een ijslander die de rust van een brave muilezel heeft... :))
> Alleen....ik rijd volkomen "gespreksloos" ...
> Het wordt dan genieten in stilte.... :-D
>
> Myriam

En heel gezellige tussen stops in het veld :-)
Verwittig even dan rijden wij ook mee :-)
(Olly niet, die moet mij dragen ;-) )

Nils en Olly :-)
Creatief met IJzer,
maar niet aan mijn paard
Volg datum > Datum: dinsdag 8 februari 2011, 20:098-2-11 20:09 Nr:224288
Volg auteur > Van: Myriam Opwaarderen Re:224287
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom Structuur

Myriam
Maastricht
Nederland


2237 berichten
sinds 8-11-2004
Nils Vellinga schreef op dinsdag 8 februari 2011, 19:59:

> Myriam schreef op dinsdag 8 februari 2011, 12:18:
>
>> oh ja je mag zelfs - behalve de ritten die je gaat maken bij Pien , ook

>
> En heel gezellige tussen stops in het veld :-)
> Verwittig even dan rijden wij ook mee :-)
> (Olly niet, die moet mij dragen ;-) )

haha ! in het veld jaja .... die pinten ben je zeker vergeten! vandaar de stops.Grinn!
Wij zijn goed aan het oefenen! VOlgende keer is het Joya die meegaat! en liefst óók Fluga.. iedereen mag mee... joepiejee.
>
> Nils en Olly :-)
> Creatief met IJzer,
> maar niet aan mijn paard

Myriam
Volg datum > Datum: dinsdag 8 februari 2011, 20:388-2-11 20:38 Nr:224291
Volg auteur > Van: Nathalie Lagasse Opwaarderen Re:224216
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom Structuur

Nathalie Lagasse
Homepage
Oost-Vlaanderen
Belgie

Jarig op 28-3

1662 berichten
sinds 24-1-2005
Nils Vellinga schreef op maandag 7 februari 2011, 21:09:
>
> Sorry voor TS, maar IK scrol bijna altijd door, klik niet op Youtube
> filmpjes,weet dus eigenlijk niet eens waar het over gaat, maar als ik de
> reacties van anderen lees weet ik meestal dat ik het echt niet wil weten
> ;-)
>
> Filmpjes van Nathalie, die kijk ik wel :-P
>
> Nils en Olly :-)
> Creatief met IJzer,
> maar niet aan mijn paard

... en als Nils op de bok zit dan kijk ik altijd naar de perfect bitloos gemende combinatie!

Nu kom ik hier eindelijk nog eens bijlezen en lees ik dit! Mijn dag is weer goed :-P
Ik heb nog een filmpje ook: http://www.youtube.com/watch?v=Nc8_QAHygSU

Groetjes,
Nathalie
Volg datum > Datum: dinsdag 8 februari 2011, 21:598-2-11 21:59 Nr:224298
Volg auteur > Van: Ans Jondral Opwaarderen Re:224291
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom Structuur
Ans Jondral
Heffen
België

Jarig op 4-1

3082 berichten
sinds 1-10-2004
Nathalie Lagasse schreef op dinsdag 8 februari 2011, 20:38:

> ... en als Nils op de bok zit dan kijk ik altijd naar de perfect bitloos
> gemende combinatie!

Over Bitloos mennen gesproken...

Nils, jij bent toch zo'n beetje 'expert' daarin hé?
Mag ik jou e-mail doorsturen naar de nieuwe eigenaresse van Puzzle?
Ze rijdt hem ondertussen en is met haar andere pony een fervent menner.
En ze wil Puzzle ook graag tegen de zomer voor de wagen, of als tweespan met die andere pony. Maar hij reageert blijkbaar niet zo goed op een bit en laat duidelijk merken dat hij het niks vindt. (Héél gevoelig in z'n mond, was hij bij mij ook al. ;-) ) Dus nu wil ze hem bitloos proberen en was ze zich een beetje aan het oriënteren qua optomingen etc..
Rijden komt ze zelf wel uit. Maar mennen was volgens haar wat minder vanzelfsprekend...?
Volg datum > Datum: woensdag 9 februari 2011, 19:389-2-11 19:38 Nr:224318
Volg auteur > Van: Nils Vellinga Opwaarderen Re:224298
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Waarom Structuur

Nils Vellinga
Kinrooi
Belgie

Jarig op 22-5

6064 berichten
sinds 16-3-2006
Het is geen geheim, maar openbaar bezit :-)
Zoals je kunt lezen ben ik echt de enige niet.
Overigens is het voor de paarden eigenlijk wel vanzelfsprekend, vertel haar dat maar.

Nils en Olly :-)
Creatief met IJzer,
maar niet aan mijn paard
Je leest nu onderwerp "Waarom"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
180 berichten
Pagina 12 van 12
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact