InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
19 berichten
Pagina 1½ van 2
Je leest nu onderwerp "Nieuwjaarsrit?"
Volg datum > Datum: woensdag 3 november 2010, 11:363-11-10 11:36 Nr:217192
Volg auteur > Van: Debbie VG Opwaarderen Re:217190
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Nieuwjaarsrit? Structuur
Debbie VG
België

Jarig op 5-1

53 berichten
sinds 21-6-2010
Hallo Pien!

Ik vind het ook een heel leuk idee! Voor mijn eigen Roosje is een tocht van 4 u nog ietsje te hoog gegrepen denk ik, maar als het ook met een huurpaard kan dan vind ik dat prima. Ik ben zelf ook nog maar een klein jaartje omgeschakeld naar bitloos (ongeveer sinds ik op deze site ben beginnen lezen) en vraag me af of ik dan wel voldoende 'gevorderd' ben om mee te kunnen?
Nog een klein vraagje: wat gebeurt er met echtgenoten die niet kunnen paardrijden? Mogen die evt mee op de fiets of zo?

Groetjes,

Debbie
Volg datum > Datum: woensdag 3 november 2010, 12:413-11-10 12:41 Nr:217195
Volg auteur > Van: Spirithorses Opwaarderen Re:217192
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Nieuwjaarsrit? Structuur

Spirithorses
Homepage
Vroenhoven - Riemst, bij Maastricht,
Belgie.

Jarig op 1-3

10715 berichten
sinds 6-1-2004
Debbie VG schreef :

> Ik vind het ook een heel leuk idee! Voor mijn eigen Roosje is een tocht
> van 4 u nog ietsje te hoog gegrepen denk ik, maar als het ook met een
> huurpaard kan dan vind ik dat prima. Ik ben zelf ook nog maar een klein
> jaartje omgeschakeld naar bitloos (ongeveer sinds ik op deze site ben
> beginnen lezen) en vraag me af of ik dan wel voldoende 'gevorderd' ben om
> mee te kunnen?
> Nog een klein vraagje: wat gebeurt er met echtgenoten die niet kunnen
> paardrijden? Mogen die evt mee op de fiets of zo?

Leukleukleuk dit.... duim
Er hebben nu 8 PN-ners aangemeld waarvan op dit moment 3 een paard van mij huren. Ik heb hiervoor 6 paarden ter beschikking.
Daarbij komen nog zeker 5 mensen via onszelf (lessers) en om te voorkomen dat het te druk en daardoor chaotisch (en dus onveilig) wordt wil ik de aanmeldingen sluiten bij maximaal 20 rijders (en dat is eigenlijk al veel). We zitten nu op ca 15 met Evy en mijzelf erbij.

Familieleden zijn uiteraard welkom maar je wilt vast niet mee op de fiets in dit heuvellandschap en het lijkt mij niet zo'n goed idee om hijgend een stel paarden te moeten achtervolgen over de bospaden. Echtgenoten die niet kunnen paardrijden kunnen vast wel een wandeling gaan maken met andere echtgenoten die niet kunnen paardrijden. :-* Op de St Pietersberg is ook Chalet Bergrust waar mensen kunnen gaan zitten om iets te drinken terwijl wij rondrijden.

Ik denk dat we goed in de gaten moeten houden dat de deelnemers kunnen rijden (stap, draf en een goeie galop bergopwaarts). Je hoeft geen bitloze ervaring te hebben om op mijn paarden te rijden, want ik heb (al zeg ik het zelf) stabiele en betrouwbare buitenrijdpaarden die het je wel vergeven als je eens een foutje maakt. Qua uithoudingsvermogen (Stephanie) weet je zelf het beste wat je aankunt, je zou ook een huurpaard kunnen delen met een andere deelnemer en halverwege kunnen wisselen op een rustplaats, is best te doen en ik heb daar geen problemen mee (mail me dan even).

Wat de datum betreft; wat vinden jullie van zondag de 16e januari? Mits er geen bergen sneeuw of ijs liggen natuurlijk. Wat dat betreft moeten we denk ik een slag om de arm houden.

Dan nog:
-Regelen we iets met eten, maken wij een pan soep of neemt iedereen iets mee?
-Er zijn hier veel verharde paden, onze paarden zijn dat gewend en lopen ijzerloos in alle gangen over alle ondergrond (dus ook galop) maar houd daar rekening mee als je je eigen paard meebrengt. Het wil namelijk wel eens tegenvallen als jouw paard dit niet gewend is, is mijn ervaring.
-Ik heb een beetje moeite met vreemde honden op mijn terrein dus wij zijn niet heel gastvrij wat hen betreft, ik hoop dat jullie hiervoor begrip kunnen opbrengen (poep, stokken, achter de paarden en mijn kippen aanrennen etc). Bovendien is mijn eigen hond niet aardig tegen 'indringers' op haar terrein.
-Houden we deze draad gewoon hier of kan ik dat niet maken omdat sommigen dit zien als verkapte reclame? In dat geval moeten de lezers dat maar aangeven.

Nog iets? Dan hoor ik dat wel.

groet, Pien
Volg datum > Datum: woensdag 3 november 2010, 13:213-11-10 13:21 Nr:217196
Volg auteur > Van: Stephanie Pots Opwaarderen Re:217195
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Nieuwjaarsrit? Structuur
Stephanie Pots
Nederland


454 berichten
sinds 27-2-2010

Ik schrijf me bij deze in voor de rit van 2012 :-D

Wanneer ik flinke galop heuvelopwaarts lees, haak ik af..... trek ik nog niet. Ik sta mijn plaatsje af aan een gevorderde rijder. 4 uur op mijn billen is ook wat veel......
Volg datum > Datum: woensdag 3 november 2010, 15:343-11-10 15:34 Nr:217204
Volg auteur > Van: Merel Stoffers Opwaarderen Re:217196
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Nieuwjaarsrit? Structuur
Merel Stoffers
Nederland


2090 berichten
sinds 1-2-2009
Stephanie Pots schreef op woensdag 3 november 2010, 13:21:

>
> Ik schrijf me bij deze in voor de rit van 2012 :-D
>
> Wanneer ik flinke galop heuvelopwaarts lees, haak ik af..... trek ik nog
> niet. Ik sta mijn plaatsje af aan een gevorderde rijder. 4 uur op mijn
> billen is ook wat veel......

Als je het niet ziet zitten moet je het vooral niet doen he, maar vergeet niet dat Pien heerlijke Westernzadels heeft. :-)
Volg datum > Datum: woensdag 3 november 2010, 17:253-11-10 17:25 Nr:217210
Volg auteur > Van: Wil Opwaarderen Re:217181
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Nieuwjaarsrit? Structuur

Wil
Homepage
Santa Margarida da Serra
Portugal

Jarig op 26-3

9439 berichten
sinds 15-8-2004
Als je wat zitvlees wilt kweken voor die tijd, heb ik nog wel een vetkleppie voor je staan hoor... 4 uur??? Da's niks!!

Wil.

Zeepaardje: embryo dat het verder verdomde.
Volg datum > Datum: woensdag 3 november 2010, 17:443-11-10 17:44 Nr:217214
Volg auteur > Van: Wil Opwaarderen Re:217195
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Nieuwjaarsrit? Structuur

Wil
Homepage
Santa Margarida da Serra
Portugal

Jarig op 26-3

9439 berichten
sinds 15-8-2004
Vind het een ontzettend leuk initiatief Pien!

Zelfs ik, in heel ver weg, vind het leuk en zou er zin in hebben!

Jaren geleden deden wij altijd Kerstritten met paarden... enige voorwaarde was dat er 'iets' van Kerst op jouzelf of op je paard moest zitten.
Nou.... dat heb ik geweten!! De meest ludieke Jingle Bells uitmonsteringen kwamen voorbij en weken later kon je nóg de veelkleurige lametta vinden waar we gereden hadden. Goed voor wekenlang napret en fun!

Vanuit het zeer zonnige (heerlijk 25 graden) zuiden wens ik jullie alvast dezelfde voorpret en lol toe!

Wil.

Zeepaardje: embryo dat het verder verdomde.
Je leest nu onderwerp "Nieuwjaarsrit?"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
19 berichten
Pagina 1½ van 2
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact