Herman schreef op woensdag 26 mei 2010, 16:28:
> Vreemd ... in de ledenadministratie staat helemaal geen account Jasmijn W.
> Wél een account Jasmijn Wauters.
> Helaas weer een deuk in de geloofwaardigheid, want je wederwoord draagt in
> C al een onwaarheid in zich.
Weet je, Herman, je reageert niet normaal...... Ik heb die Wauters niet voluit geschreven juist omdat het dan alléén voor forum-insiders bekend is wie het is. Lief van je dat je haar naam nu voluit noemt. Wat heeft het is gódsnaam met geloofwaardigheid van mij te maken.
> Nogmaals: ik trek geen partij voor de één, noch voor de ander.
O jawel, jij trekt echt wel partij. In deze en in de kwestie rondom de foto's van Christel. Bedenk zelf maar even hoe jij zou hebben gereageerd als -bijvoorbeeld- Christel foto's van Eddy zou hebben gepakt en op deze manier op het forum zou hebben gezet. En dan heb je het over hypocrisie en dat
jij dat bestrijdt

> Mijn Avanti-in-Motion account is
niet anoniem,
geen spookaccount,
>
geen stijlloos bericht ... en tóch meteen geschorst OMDAT ik eerst een
> bericht (van een forumbeheerder) op stijlloos heb gezet voor ik 1 minuut
> later mijn argumenterend bericht postte ???
Houd op zeg. Jij hebt die twee accounts aangemaakt en daar direct mij mee op stijlloos te zetten, dat is wel degelijk misbruik. Of vind je het prima dat mensen gewoon drie accounts nemen zodat ze lekker veel kunnen stemmen??? Het is dat het zo stom is maar eigenlijk is het werkelijk lachwekkend zoals jij redeneert
Je had al een account, er is geen énkele legitieme reden om er meer bij te nemen. Nogal wiedes dat mensen (incl mezelf) die nepaccounts dan op 'stijlloos' zetten, het ís gewoon stijlloos als je extra accounts neemt om daarmee extra te stemmen.
> En dan verlies je volgens mij alle integriteit om zelf een
> sanctioneringssysteempje in leven te roepen, laat staan te beheren.
Nou de meerderheid bepaalt, hoor! Die 2 onnozele extra accounts van jou die staan nog op stijlloos, die van sandratien2 staan op huishoudelijk omdat de meerderheid vindt dat die daar behoren te staan. Dus wat is je probleem???
Je bent alleen maar aan het zeuren en je komt met niets constructiefs. Noem es een
betere oplossing dan?
--
Ilona