InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
2652 berichten
Pagina 122½ van 177
Je leest nu alle berichten van "Michiel"
Volg datum > Datum: zaterdag 27 september 2008, 22:5427-9-08 22:54 Nr:142759
Volg auteur > Van: Michiel Opwaarderen Re:142755
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: het bitloze rijden en de STRAKGETROKKEN teugels !! Structuur

Michiel
Homepage
Zwolle
Nederland

Jarig op 19-7

2652 berichten
sinds 8-2-2004
Wil schreef op zaterdag 27 september 2008, 22:38:

> Maar wat HC bedoeld (volgens mij) is dat niemand zit te wachten
> op halsringrijdende, of bitloze, logeslagen projectielen...
> Dan is een waarschuwing op zijn plaats.

Het een sluit het andere niet uit. De halsring en rijhalster tegelijk, en zo geleidelijk omschakelen. Je merkt dan vanzelf dat het hoofdsturen niet meer nodig is.

Laat het maar een modeverschijnsel worden, fantastisch zou dat zijn, een geweldige uitstraling toch? Overigens iedereen past op zijn eigen veiligheid en dat wordt niet beter of slechter gedaan, dan het altijd geweest is, alle waarschuwingen ten spijt. En dat is maar goed ook, voorzichtigheid veroorzaakt meer ongeluk dan lef. Die twee horen samen te gaan, voorzichtigheid zonder lef geeft angst en daar is moeilijk af te komen. En lef zonder voorzichtigheid, doe je maar enkele keren, dat corrigeerd zichzelf.

Michiel
Volg datum > Datum: maandag 29 september 2008, 22:1229-9-08 22:12 Nr:143057
Volg auteur > Van: Michiel Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: Luna Structuur

Michiel
Homepage
Zwolle
Nederland

Jarig op 19-7

2652 berichten
sinds 8-2-2004

Tessel en ik hebben een nieuw paardje geleast. Ze heet Luna is 3 1/2 jaar oud en totaal onbeleerd. Hier kun je haar zien:

http://www.paardnatuurlijk.nl/cgi-bin/fotoserieshow.cgi?id=740

Ze is vriendelijk van karakter, komt als eerste naar het draad voor een knuffel. Volgens de fokker was haar zus ook zo, en lijkt aangeboren, want er is nooit iets met haar gedaan. Behalve de voetjes bekapt, en dat merkte ik vandaag, die kan ze gewoon niet geven, valt om als ze een voorvoet heft. Maar goed dat clickeren we wel gauw beter. Want die voeten hebben wel wat brokkels.

Nu Jur er nog is kunnen we samen oplopen dat is voor haar een steun natuurlijk. In het boek van Solinski Pferdegymnastik staat een logboek van de eerste trainings jaren, leuk om hier inspiratie uit te putten. En voor de rest, veel wandelen en wennen aan bos, land en stad.

Groet, Michiel
Volg datum > Datum: dinsdag 30 september 2008, 10:1530-9-08 10:15 Nr:143095
Volg auteur > Van: Michiel Opwaarderen Re:143085
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Luna Structuur

Michiel
Homepage
Zwolle
Nederland

Jarig op 19-7

2652 berichten
sinds 8-2-2004
Geertje schreef op dinsdag 30 september 2008, 7:40:

> Gaat jur weg dan? Misschien heb ik iets gemist, ik lees niet
> meer zo veel mee...

Jur gaat naar Eddy Geertje, daar mag hij in de weide blijven lopen en wellicht kan hij fysiek ook nog opknappen, dat is afwachten en ter beoordeling van Eddy. De discussie daarover is een aantal toppic's terug te vinden bij het toppic Jur". De zoekmachine pakt Jur echter niet omdat het geen vier letters heeft, zoeken op Jurriƫn werkt ook.

Groet, Michiel
Je leest nu alle berichten van "Michiel"
Warboel
Mix van alle berichten uit alle rubrieken (forum oude stijl)
 
2652 berichten
Pagina 122½ van 177
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact