InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Gezondheid
Discussies over algemene gezondheid, behandelingen, etc.
Onderwerp starten1062 onderwerpen
18857 berichten
Pagina 965½ van 1258
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Volg datum > Datum: zondag 12 mei 2013, 21:5612-5-13 21:56 Nr:256708
Volg auteur > Van: harry11 Opwaarderen Re:256653
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Zomereczeem Structuur
harry11
Nederland


209 berichten
sinds 6-5-2013

De omega verhouding in gras is goed geschikt voor paarden, daarom glimmen de meeste paarden in de zomer meer dan in de winter. In hooi lopen de omega's terug.

Bij veel zomer eczeem paarden worden de verschijnselen erger op gras. Je zou kunnen kijken of het helpt je paard van gras te halen en op hooi te zetten. Maar hierbij moet je wel opletten: Je voert dan hooi dat al een jaar oud is, de nutienten kunnen al aardig teruggelopen zijn na een jaar. Bij zomereczeem en hooi zul je zeker omega 3 en 6 moeten bij voeren.

Alleen in koudgeperste lijnzaadolie zitten de omega's maar die lopen vrij snel terug als de olie niet koel bewaard is. Vers gemalen lijnzaad werkt goed, bij een 500 kg paard kun je gerust 250 gram voeren per dag.

Ik weet niet of je het in Italiƫ of NL kunt vinden, er is lijnzaad dat een bewerking heeft ondergaan waardoor de omega's goed blijven. Zak is 3 maanden houdbaar. http://www.equideos.com/deos-omegavit.html
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Gezondheid
Discussies over algemene gezondheid, behandelingen, etc.
Onderwerp starten1062 onderwerpen
18857 berichten
Pagina 965½ van 1258
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact