InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Gezondheid
Discussies over algemene gezondheid, behandelingen, etc.
Onderwerp starten1162 onderwerpen
18959 berichten
Pagina 291½ van 1264
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Volg datum > Datum: woensdag 2 juni 2010, 13:562-6-10 13:56 Nr:205518
Volg auteur > Van: Katrien Imbrechts Opwaarderen Re:205511
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: jeuk en kleine bultjes rond de anus, aarswormen? Structuur

Katrien Imbrechts
Borsbeek
België

Jarig op 31-12

314 berichten
sinds 14-7-2008

onze jaarling (bijna 2 eigenlijk) had aarsmaden een tweetal maanden geleden, ik had het daarvoor nog nooit gezien.... ben op internet gaan surfen.
mijn veearts zei eerst dat het uitgesloten was, te vroeg int seizoen en nog vanalles wat ik vergeten ben... maar helaas heeft hij moeten constateren dat ik gelijk had.
wat het eerst opviel is een gelige (licht oranje) pus die op en rond de anus zit. (blijkt uitscheiding van de volwassen worm te zijn, waarin eitjes zitten) dit kleeft erg. je zou het zeker opmerken.
toen we ons hierop begonnen focussen, zagen we zelfs af en toe een worm komen piepen, die pus uitscheiden en weer in de aars kruipen (vies, bah) arm paardje.
zij heeft, hoe gek ook, nooit geschuurd.
Veearts heeft ontworming ingespoten, omdat bloedonderzoek aantoonde dat ze ook andere wormbesmetting had (helaas, ondanks zo goed mogelijk beleid en meststalen en weide proper houden dagelijks...) hierna kwamen de aarsmaden met massa's te voorschijn in haar mest.

probleem is voorbij nu.

Als je die gelige pus niet ziet, is het bij jou vast en zeker een ander probleem. Onze merrie had ook geen 'bultjes' waar jij van spreekt.
Hoop dat je snel de oorzaak vind en het kan oplossen, want jeuk is verschrikkelijk !
groetjes, Katrien
Volg datum > Datum: woensdag 2 juni 2010, 14:582-6-10 14:58 Nr:205519
Volg auteur > Van: Els Kleverlaan Opwaarderen Re:205517
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Kruiden, was wormbesmetting Structuur

Els Kleverlaan
Heerhugowaard
Nederland

Jarig op 23-2

2224 berichten
sinds 17-10-2005
***************
Betuline is een bijzonder molecuul, een triterpeen die apoptose ofwel celdood veroorzaakt in kankercellen. [1] De anti-kanker werkzaamheid van dit zuur wordt in veel studies duidelijk gemaakt, studies met uiteenlopende modellen. [2][3][4][5] Ook semisynthetische moleculen die afgeleid zijn van betulinezuur werken als cytostaticum. [6]

De paddestoel op de berkenstam die veel genoemd wordt, heet de chaga, en die paddestoel zit letterlijk stampvol met anti-oxidanten. Het is de sterkst werkzame plantaardige vorm van anti-oxydanten en deze paddestoel is dan ook super boeiend als nieuw anti-kanker middel. [7][8]

Vermoedelijk hebben de sjamanen uit Siberie dan zelfs gelijk als ze thee van deze zwam voorschrijven bij kanker.

Uiteraard zijn er nog geen klinische studies met de zwam die zoveel anti-oxydanten bevat, maar deze plantenvorm is dus uiterst boeiend!
***************

Even een stukje gekopieerd uit het betreffende artikel. Het moge duidelijk zijn dat ik dit anders interpreteer dan Frans.

Ik haal hier namelijk niet uit dat het wordt aanbevolen als anti-kankermiddel, maar dat er zowel regulier (semisynthetische moleculen die zijn afgeleid van...) als alternatief onderzoek naar gaande is.
Onder het artikel worden een aantal links gegeven naar onderzoeken die zijn uitgevoerd.

Wereldwijd wordt er onderzoek gedaan naar manieren om kanker te bestrijden, er worden geregeld onderzoeken gepubliceerd, maar als er een plantennaam bij genoemd wordt, mag dat niet meer?

Ik vind de site juist wel redelijk kritisch.
Lees hun mening over bioresonantie eens.

Maar goed, ze zijn anti-anti kwakzalver, dat maakt zo´n site natuurlijk heel onbetrouwbaar 8-S

Ik haak weer even af!

Els.
Volg datum > Datum: woensdag 2 juni 2010, 15:252-6-10 15:25 Nr:205521
Volg auteur > Van: Piet Opwaarderen Re:205519
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Kruiden, was wormbesmetting Structuur

Piet
Homepage
Terneuzen home, Koewacht werk
Nederland

Jarig op 8-7

11530 berichten
sinds 11-12-2003

http://en.wikipedia.org/wiki/Chaga_mushroom
Deze chaga ken ik niet.
Ik heb zo'n 10 jaar geleden een onderzoekje gedaan naar welk wetenschappelijk onderzoek er gedaan is over verschillende soorten exotische paddestoelen, vnl shii-take, omdat ik die toen kweekte ,maar ook ganoderma en andere soorten.
Het resultaat was een 10 cm dikke papier stapel.
Ik moet het nog ergens in een kast hebben liggen.
Er is meer tussen hemel en aarde dan een pillenfabriek :-)
Volg datum > Datum: woensdag 2 juni 2010, 15:442-6-10 15:44 Nr:205522
Volg auteur > Van: joop Opwaarderen Re:205521
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Kruiden, was wormbesmetting Structuur

joop
Homepage
Frankrijk


5046 berichten
sinds 20-6-2005
De anti kanker werking van curcuma=geelwortel is ook bewezen met onderzoek.. Helaas voor de muizen die als proefkonijnen zijn gebruikt. Curcuma heeft niet alleen een antikanker werking maar ook een bewezen werking tegen angiogense door tumoren.
Simpele groene thee helpt ook al, naast veel soorten paddestoelen. Het gaat erom dat je door verstandig te eten de vorming van kankercellen tegengaat. Heb je eenmaal een lelijke kwaadaardige tumor is het beter cytostatica te gebruiken, en of bestraling.
Ik gebruik hier bijna alleen fytotherapie voor de opvangpaarden. Niet verbazend dat veel allopathische middelen werken als medicijn: ze zijn vaak afgeleid van planten die al van oudsher werden gebruikt.
Volg datum > Datum: woensdag 2 juni 2010, 15:512-6-10 15:51 Nr:205523
Volg auteur > Van: Nataschadevreede Opwaarderen Re:205522
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: Kruiden, was wormbesmetting Structuur

Nataschadevreede
Nederland

Jarig op 14-11

529 berichten
sinds 9-9-2007

> Ik gebruik hier bijna alleen fytotherapie voor de opvangpaarden. Niet
> verbazend dat veel allopathische middelen werken als medicijn: ze zijn
> vaak afgeleid van planten die al van oudsher werden gebruikt.

ik moet even glimlachen;-) het is wel waar hoe je het ook went of keert...
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Gezondheid
Discussies over algemene gezondheid, behandelingen, etc.
Onderwerp starten1162 onderwerpen
18959 berichten
Pagina 291½ van 1264
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact