Hoefsmid Rik schreef op maandag 2 oktober 2006, 13:34:
> ja hoor, je leest het goed. Op stap met twee paarden en een
> huifkar. Dat doen de twee moedigen: Tina en Alexis. Ze stappen
> ongeveer 20 km per dag, een klein stukje zonder maar het
> grootste stuk met hoefschoenen aan. En dat gaat prima tot nu
> toe.
> Wil je hun verhaal volgen? Wil je foto's zien? Misschien wil je
> ze wel aanmoedigen?
> Het verhaal is te lezen op
www.hoefschoenen.be en dan klik je
> maar bij "op weg..."
>
>
http://www.hoefschoenen.be/karrekeonderweg.htm >
Rik, de ouders van deze 2 mensen zijn een tweetal maanden geleden bij mij thuis aan de deur geweest voor info om de 2 Fjorden nog gauw natuurlijk te laten bekappen voor de lange reis, hetgeen natuurlijk ondoenlijk is zo kort van te voren ivm het gewenningsproces.
Ik heb ze verteld dat ik het tevens onverantwoord vond om met twee ongetrainde paarden (paarden hebben meer dan een jaar stil gestaan op de weide) en een jong veulen zo totaal onvoorbereid aan de reis te beginnen en ik ben degene die ze naar jou heeft doorverwezen voor op zijn minst hoefschoenen want zij wilden het veulen laten beslaan!
20 km per dag ongetraind met een veulen en zo'n zware kar is vragen om problemen, het veulen heeft nu al problemen en daarvoor heb ik ze gewaarschuwd maar ze wilden van niks horen (de ouders dan, hunzelf heb ik niet gesproken).
Sorry, ik kan niet meegaan in dit verhaal!
Groet, Pien