Jullie kunnen een hoefsmid wel verwijten alleen maar in zijn eigen straatje te denken en niet open te staan voor de mening van anderen, maar als je zelf hetzelfde doet, dan schiet je nmm gigantisch je doel voorbij.
Denken jullie dat al dat gekat en de eenzijdige monologen positieve reclame zijn voor uitdragen van de Natuurlijk Bekappen filosofie?
Op deze manier zet je alleen maar mensen tegen je in het harnas hoor.
Want ze gaan echt van je denken dat je op een eilandje zit, vasthoudend aan je eigen patroontjes, en net dat wat jullie die ander lopen te verwijten doe je nu zelf ook en op een heel vervelende manier waarbij je die ander geen enkele vorm van vrijheid overlaat.
Ik vind niet dat dit soort discussies bijdragen aan het uitdragen van onze filosofie, ik distancieer mij daar bij deze van.
Voorlopig ga ik me alleen maar bezighouden met onze natuurlijk bekappencursussen en als mensen hoevenvragen hebben kunnen ze me persoonlijk mailen.
Effe geen zin in het geruzie hier....daar ben ik niet voor gekomen!
Pien
www.spirithorses.be