InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!
Hoeven
Alles over hoeven, natuurlijk bekappen, etc.
Onderwerp starten3079 onderwerpen
43663 berichten
Pagina 1603½ van 2911
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Volg datum > Datum: maandag 7 juli 2008, 20:117-7-08 20:11 Nr:132716
Volg auteur > Van: Daisy Opwaarderen Re:132715
Volg onderwerp > Onderwerp: Re: White Line Disease Structuur
Daisy
bocholt
Belgie

Jarig op 27-12

180 berichten
sinds 23-7-2007
Daisy schreef op maandag 7 juli 2008, 20:10:

> Vitelli schreef op woensdag 18 juni 2008, 14:26:
>
>> Mijn paard heeft WLD. Staat elke avond in de stal op VLAS.

> hier staat er een stukje over bij
> http://www.hoofcare.nl/frame_pagina/frame%20pagina%20hoefproblem
> en.htm
> hoop dat die werkt en dat jullie er iets aan hebben

Oke je moet dan dus nog even links White line Disease aanklikken en wat scrollen:-D
Volg datum > Datum: woensdag 9 juli 2008, 17:319-7-08 17:31 Nr:132915
Volg auteur > Van: Lena Opwaarderen
Volg onderwerp > Onderwerp: positief berichtje Structuur

Lena
Limburg
België

Jarig op 27-3

949 berichten
sinds 18-4-2007
Hoi,

Na al mijn negatieve perikelen rond het topic "stalpaard" (ander forum) wil ik iets positiefs schrijven.
Intussen staat onze merrie bijna 1 jaar (eind juli) zonder ijzers, en onze ruin een dik half jaar. Ze worden nog steeds niet NB (echtgenoot wil er nog steeds niet aan), maar het gaat goed tot redelijk goed. Onze merrie heeft nauwelijk nog last, tenzij van keien, over straat draaft ze rustig door. Onze ruin loopt nog gevoelig op ruwe straat. Maar voor onze wandelingen is het is het prima te doen.

Een vriendin met een (nu) 5-jarige wilde vorig najaar haar paardje op ijzers zetten omdat ze zeeer gevoelig liep, zelfs op een vlakke straat. 't Was echt ook wel zielig om te zien. Ik had haar aangeraden om op zijn minst te wachten tot de zomer en haar uitgelegd dat dat paard tot hiertoe alleen maar in de wei had gestaan en dus niet gewoon was om op harde ondergrond te lopen. Het paard stond korte tijd later zowieso op rust (lees gewoon buiten) wegens een ontsteking thv het been en ijzers waren voorlopig geen onderwerp meer.

In 't voorjaar zijn we samen voor 't eerst terug gaan wandelen met onze paarden en haar paardje loopt het beste van de 3. Heeft het minste last (mss omdat er nooit ijzers onder gestaan hebben?). En die hoeven zien ook er het beste uit van onze drie beestjes.
Mijn vriendin is hierover erg te spreken en bedankt ons omdat we hadden aangeraden om "nog" wat langer te wachten.

Zo, da wast, Lena
Je leest nu op chronologische volgorde, gefilterd op rubriek
Hoeven
Alles over hoeven, natuurlijk bekappen, etc.
Onderwerp starten3079 onderwerpen
43663 berichten
Pagina 1603½ van 2911
 InloggenBookmarks Woordenboek
UitloggenInstellingenForum-hulp!

Deelnemers online: 0 verborgen deelnemers.
contact