Nick Altena schreef op zaterdag 5 augustus 2006, 12:14:
> Arno8 schreef op zaterdag 5 augustus 2006, 11:31:
>
>> Hoi, ik ben nieuw, heb de cursus van PN bijna een jaar geleden

> zo voorzichtig zouden moeten zijn ? Zeker bij nog gevoelige
> hoeven ?
>
> Nick
Dat weet ik, dat dat ook een gevaar is. Ik vind het overigens volkomen terecht dat Piet er in de cursus niet op in wil gaan. Maar voor die mensen, die dus last van de rug hebben en geen geld om iedere week een bekapper te laten komen, zou het een goede oplossing kunnen zijn.
Je moet idd heel voorzichtig zijn, maar het is ook weer niet zo dat je opeens de hele hoef weg kapt als je de slijptol er een miliseconde tegen aan houdt.
Als iemand nou een slijptol uitvindt met de eerder genoemde aanpassingen + een instelbaar toerental en als mensen duidelijk op de risico's worden gewezen, dan moet het toch wel te doen zijn. Dan begin je gewoon op het laagste toerental en je controleert gewoon heel vaak, na een tijd word je vanzelf beter in het inschatten van hoeveel je per seconde wegslijpt.
Eigenlijk net als met vijlen, in het begin keek ik na iedere 'rasp' wat er gebeurd was. Dat doe ik nu ook niet meer.